Nagły, silny, tępy ból uda

Czym może być spowodowany nagły ból lewego uda. Ból jest głównie tępy, jednak przy siadaniu, wstawaniu lub staniu, gdu przenoszę ciężar ciała na lewą nogę jest ostry. Mam 164cm wzrostu, 67 kg wagi, jestem ZHDK, nie jestem na nic uczulona, nie choruję przewlekle, nie doznałam żadnego urazu, praca siedząca-biurowa

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Opisane dolegliwości bólowe najpewniej mają podłoże kostno-mięśniowo-stawowe lub naczyniowe. Proszę nie bagatelizować objawów, tylko skonsultować się z lekarzem POZ, który zbierze wywiad, zbada Panią, oceni nogę oraz wdroży właściwe postępowanie.