Naklejanie plastrów antykoncepcyjnych

Mam pytanie odnośnie plastrów antykoncepcyjnych Evra. Sytuacja wyglądała tak, że po odklejeniu drugiego plastra, myślałam że jestem po trzecim i czekałam na miesiączkę. Miesiączka przebiegła normalnie i znowu kontynuowałam naklejanie plastrów. Zorientowałam się, że mam 1 niezużyty plaster, który powinnam była wtedy nakleić (to było miesiąc/ 2 miesiące temu) Czy to był duży błąd w stosownia plastrów? Sprawdziłąm w kalendarzu i na pewno nastąpiła pomyłka i jestem jakby o tydzień do tyłu.

Witam serdecznie. Oczywiście była to ważna pomyłka ale jeżeli nadal stosuje Pani plastry nie powinno to przynieść nieoczekiwanych skutków.