Nawracające grzybice pochwy u 23-latki

miałam przez 3 mies. powracajacą grzybice pochwy,narazie nic niewypływa zadna serowata wydzielina ale boli strasznie podbrzusze szczegolnie wieczorami i pojawiaja sie skurcze, wkącu wybrałam sie do ginekologa wypisał mi i partnerowi po 2 tabletki fluctofast, dla mnie dodatkowo krem gynazol- tylko tyle że zastosowałam go na noc a po nocy kiedy poszłam do łazienki to wszystki kem wypadł mam iść po wypisanie mi nowego kremu? narazie niemam grzybicy ale co miesiac przed okresem około tyg pojawia się

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.