Nawracający ból gardła, chrypka i uczucie kluchy w gardle

Dzień dobry, Od kilku tygodni męczy mnie nawracający ból gardła, chrypka i uczucie kluchy w gardle (od czasu do czasu gromadzi się większa ilość takiej wydzieliny w gardle). Diagnoza, która została postawiona 2 dni temu to - przewlekłe zapalenie krtani i tchawicy. Dostałem Azitrolek na 3 dni spray na katar. Nie wiem czy to wystarczy, ale obawiam się że nie. Wcześniej brałem różne pastylki do ssania na gardło, ale efekt był również ograniczony. Jak dalej leczyć gardło?

Trzeba udać się do prawdziwego lekarza, który nie będzie strzelał kulami w płot tylko wykona wymazy z nosogardzieli po miesiącu od ostatniego antybiotyku osobiście a nie przez laboranta, który przeprowadzi potem celowaną antybiotykoterapię zgodnie z antybiogramem i przeprowadzi profesjonalne uodpornienie immunoterapią.
Proste jak koło od roweru.