Negatywne testy owulacyjne po 13 dniu cyklu

witam :) mam pytanie odnośnie testów owulacyjnych czy jeśli robiłam je od 13 dnia cyklu i wszytskie byly negatywne to nie wystąpiła u mnie owulacja? Dodam, że moje cykle są 30, 31 dniowe.

Witam.
Apteczne testy owulacyjne są niezwykle niedokładne.
Najlepszą metodą oceny owulacji jest ocena poziomu progesteronu tuż przed miesiączką i interpretacja przez ginekologa. Lub monitorowanie jajeczkowania pod kontrolą USG.
Pozdrawiam.