Negatywne testy z krwi a ryzyko ciąży

Witam, Mam 25 lat do tej pory regularne cykle 27-28 dni. Ostatni okres dostałam 11.grudnia dziś jest już 33 dzień cyklu i dalej nic:( W 30 dniu zrobiłam domowy test-negatywny a w 31 test z krwi - 0,17mlU/ml...Stosunki w tym cyklu 21 i 22 grudzień 2,3,5 styczeń - wszystkie zabezpieczone prezerwatywą...do tego przez 3 tygodnie zażywałam Avamys, który nie wiem czy mógł mieć wpływ na okres... Czy możliwe jest że jestem w ciąży?

Witam serdecznie. Szansa na ciążę w tej sytuacji jest wątpliwa, jednak nie można jej jednoznacznie wykluczyć. Możliwe iż Pani objawy związane są z wahaniami hormonalnymi. Antybiotyk sam w sobie raczej nie wpływa na okres, jednak choroba- czyli stan zapalny toczący się w organizmie może już wywierać pewien wpływ na to.