Neutrofile, ezoynofile i monocyty u miesięcznego dziecka

Jak interpretować takie wyniku u 1-miesięcznego dziecka: Neutrofile 0,72tys/µl, 6,20%; eozynofile 1,64tys/µl, 14,10%; monocyty 10,40%; pozostałe w normie.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie podała Pani wartości leukocytów oraz limfocytów, co uniemożliwia wiarygodną interpretację. Sugeruję konsultację z lekarzem pediatrą, który zinterpretuje pełny wynik morfologii.