Morfologia krwi 9-miesięcznego dziecka

Witam mój syn ma 9miesięcy i z morfologi krwi wyszło mu 84/ limfocyty,1/monocyty,.I zauważyłam że na jąderkach ma takie czerwone jakby odparzone.pozdrawiam i proszę o porade

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety podała Pani tylko dwie wartości morfologii, co wyklucza możliwość jakiejkolwiek interpretacji. Sugeruję, by skonsultowała się Pani ze specjalistą pediatrą, który zbierze wywiad, zbada dziecko oraz zinterpretuje wyniki badań w oparciu o dane kliniczne.