Prośba o interpretację wyników 9-miesięcznego dziecka

Prosze o interpretacje wynikow 9miesięcznego dziecka: HCT-38,5. .HGB-13,6 ...MCH-27.6 .MCHC-35,3. .MCV-78,1.. .PLT-502... RBC-4,93... WBC-8,9.. LYM-5,5.. LYM%-62.2.. .RDW-CV-13,1.. .PDW-11,3... MPV-9,3.. .PCR-L19,4 GR PODZIELONE-20 GR KWASOCHLONNE-8 GR ZASADOCHLONNE-1 MONOCYTY-2 LIMFOCYTY-69

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W podanym wyniku istotną nieprawidłowość stanowi niewielka nadpłytkowość oraz nieznaczne podwyższenie odsetka eozynofili. O szczegółach proszę porozmawiać z lekarzem pediatrą, który zinterpretuje wyniki w oparciu o dane kliniczne.