Prośba o interpretację wyników morfologii 5-letniego dziecka

prosze o interpretacje wynikow mego5 letniego dziecka WBC6.1 RBC4.42 HGB12.7 HCT37.8 MCV86 MCH28.8 MCHC33.7 RDW12.1 PLT216 MPV9.7 PCT0.2 PDW11.6 LYM(tys)2.80 MON0.40 GRA2.9 LYM%47.5 MON%8.1 GRA%44.4 Rozmaz Krwi OBWODOWEJ GRANULOCYTY:podzielone%42, kwasochlonne%3, zasadochlonne%1 Limfocyty%54 Komentarz: wodniczki w cytoplazmie grnulocytow podzielonych. co to oznacza czy te wyniki sa zle, czy to jakas choroba

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, wyniki Pani dziecka wydają się nie odbiegać od ogólnie przyjętych norm i powinna być Pani dobrej mysli. Natomiast z załączonym komentarzem proszę się zgłosić do lekarza pediatrii oraz ewentualnie do lekarza hematologa. Pozdrawiam