Rozmaz krwi obwodowej, granulocyty i limfocyty

Witam prosze o pomoc i interpretacje wynikow gdyz od naszej pani doktor nic nie zrozumialam bylo to racze mruczenie do siebie jestem zbulwersowana ... rozmaz krwi obwodowej: GRANULOCYTY podzielone%42, kwasochlonne%3, zasadochlonne%1 LIMFOCYTY54 komentarz: wodniczki w cytoplazmie grnulocytow podzielonych. Prosze o kakretna odp ,czy to grozne, co oznacza komentarz , czy to choroba. ...

Lek. Marta Gryszkiewicz

Witam, wyniki badań krwi interpretować można tylko i wyłącznie w oparciu o dane kliniczne oraz PEŁEN wynik badania. Proszę skonsultować wyniki z lekarzem, który zlecił wykonanie badania. Zamiast się bulwersować należy postawić lekarzowi te same pytania co na forum. Nie napisała Pani nawet kogo dotyczą te badania czy Pani czy dziecka czy osoby starszej.