Niepokojące wyniki badania krwi i interpretacja

Witam, właśnie dzisiaj odebrałam wyniki i są trochę niepokojące dla mnie.Bardzo proszę o pomoc. moje wyniki..leukocyty we krwi 15.460 granulocyty obojetnochlonne 75.1 limfocyty 19.2 monocyty 4.9 granulocyty kwasochlonne 0.7 granulocyty zasadochlonne 0.1 srednia objetosc erytrocytow96.9 srednia masa Hgb 33.6 srednie stezenie Hgb34.7 wskaznik anizocytozy erytrocytow 12.4 erurocyty we krwi 4.22 hemoglobina we krwi 14.2 hematokryt 40.9 prosze o pomoc do tych wynikow czy az tak niepokojace
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam,
Wynik badania krwi świadczy najprawdopodobniej o infekcji. Należy się zwrócić do lekarza zlecającego badanie, ew. do lekarza rodzinnego. Musi mieć Pani na uwadze fakt, że "suche" wyniki krwi niewiele wnoszą.
Po badaniu klinicznym powinno zostać włączone leczenie/zlecone badanie dodatkowe,