Dziewczynka 9 tygodni, waga 4300 - prośba o interpretację wyników badań

leukocyty 6,50 G/L erytrocyty 3,39 T/L płytki krwi 306,0 G/l hemoglobina 6,33 mmol/L hematokryt 0,312 L/L srednia objętość krwinki czerwonej 92,1 fL srednia masa hemoglobiny w krwince czerwonej 1,87 fmol srednie stezenie hemoglobiny w krwince czerwonej 20,29 mmol/L szerokosc rozkladu krwinek , CV 13% Limfocyty 3,40 G/L Limfocyty % odsetek 52,70% MIDY 1.7 G/L odsetek Midów 26,10% granulocyty obojętnochlonne 1,4 G/L odsetet granulocytów obojętnochlonnych 21,20% srednia objetosc plytki krwi 10,3 fL Przeglądałem inne zinterpretowane na stronie wyniki, ale najczęściej wyrażone są one w innych jednostkach, stąd prośba o interpretację. Z góry dziękuję, pozdrawiam M.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za odwiedzenie naszego serwisu i zadanie pytania.

Niestety, Twoje pytanie dotyczy prośby interpretacji wyników badań i z tego względu nie możemy na nie odpowiedzieć. Skonsultuj wyniki badań córeczki z jej lekarzem prowadzącym, który będzie mógł właściwie ocenić stan zdrowia dziecka. Bez możliwości zbadania pacjenta, poznania dolegliwości i zebrania dokładnego wywiadu nie jest możliwa trafna interpretacja wyników badań.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl