Interpretacje wyników morfologii w ciąży

Prosze o interpretacje wynikow morfologii wszystko ok poza: Neurocyty 72,2 proc Limfocyty 18 proc Srednia objetosc krwinki czerwonej 10.4 Stopien anizocytozy krwinek plytkowych 19'5 proc Dodam ze jestem w ciazy 33 tydz.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest zapoznanie się ze wszystkimi wynikami badań laboratoryjnych. Proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego ciążę lub lekarza rodzinnego. Czy są jakieś inne objawy?