Granulocyty obojętnochłonne i powiększone węzły chłonne
proszę o interpretację wyników krwi mojej 2 letniej córki. Granulocyty obojętnochłonne 19,8% 34,0-71,1 L limfocyty 60,6% 19,3-51,7 monocyty 16,5% 4,7-12,5 srednia objetosc erytrocytów 70,8 fL 80,0-96,0 srednia masa Hgb 26,6 pg 27,0-33 średnie stężenie Hgb 37,5 g/dl 32,2-35,5 wskaźnik anizocytozy płytek 9,6% 9,8-16,2 dużych płytek 16,8% 19,1-47 OB 8mm Powiekszone wezły chłonne szyjne poodczynowo. Usg j,brzusznej prawidłowe i RTG również.

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Wynik badania morfologii krwi powinien być interpretowany całościowo w oparciu o aktualny stan kliniczny. Proszę zatem udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.