Nieco powiększona głowa trzustki i przewlekłe zapalenie błony śluzowej żołądka

dzien dobry chciabym sie dwiedziec jak wygladaja moje wyniki badan iz nie moge dostac sie z wynikiem do gastrologa mam nieco powiekszona glowe trzustkio 35mm i w gaskoskopii wyszlo przewlekle zapalenie blony sluzowej zoladka wyniki mam lipaza 47,91u/l .ggtp-r 11u/l.amylaze71,7u/l .i odczun biernackiego8mm/h . prosze o pomoc

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Pani wyniki zdecydowanie powinien ocenić specjalista gastrolog, który zlecił wykonanie badań. Wyniki powinny być bowiem ocenione w oparciu o wywiad, objawy, itd.