Nieprawidłowe wyniki badania krwi u 7-latka

Dzien dobry Mam pytanie; moj syn lat 7 ma złe wyniki badan w zakresie: MCV 76,2 NEU 1,31K/ul NEU% 22,2%, ale juz MONO% 10,0% EOS% 13,4% dziekuje z góry za pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć. po za tym interpretacja wyników badań zawsze odbywa się łącznie z badaniem lekarskim oraz wszystkich wyników a nie tylko ich wycinka. Proszę koniecznie udać się do lekarza pediatry.