Nieprawidłowości w morfologii u 3,5-miesięcznego dziecka

Nieprawidłowości w morfologii 3,5-miesięcznego dziecka Witam,w morfologi mojej 3,5 miesiecznej córki wyniki wyszły MCH 39,1 MCHC 44,9 RBC 2,71 i HCT 23,6. reszta parametrów w normie. proszę o odpowiedz o czym mogą świadczyć te nieprawidłowości?

Witam serdecznie. Takie wyniki świadczą o znacznej anemii - niedokrwistości u dziecka. Proszę zgłosić się z dzieckiem do lekarza.