Nieprawidłowy przepływ w zastawce miltralnej i trójdzielnej

Boli mnie w klatce piersiowej( tak po środku i czasem z bardziej prawej strony od ok m-cy), omdlewam i mam słabe tętno. Lekarz kardiolog stwierdził na początku bradykardię, po badaniach usg wysiłkowych i usg w spoczynku stwierdził nieprawidłowy przepływ w zastawce mitralnej i trójdzielnej- skierował minie na koronografię na 17.12.2013r biorę polocard i torvalipin- dalej tracę przytomność i boli mnie ciągle. Mam niedoczynność tarczycy i ją leczę- eutyrox 025 biorę.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Proszę unikać wysiłku fizycznego do czasu koronarografii. Wynik badania najprawdopodobniej zadecyduje o tym, czy możliwe i wskazane jest leczenie operacyjne, czy farmakologiczne.