Nieprzyjemny zapach śluzu i nadżerka szyjki macicy

Witam mam 23lat i jestem mamą dwójki dzieci chłopca i dziewczynki od 6lat mam nadżerkę dwa lata temu urodziłam dziewczynkę cesarskim cięciem od tamtej pory leci mi śluz o bardzo nie przyjemnym zapachu (jak by mi coś gniło od środka) nie wiem co jest czy to od tej nadżerki czy lekarze coś nie tak zrobili przy cesarskim cięciu. podmywam się 3 do 4 razy dziennie ale za godzinę znów ten sam nie przyjemny zapach nawet nie komfortowo mi jest współżyć z mężem przez to. bardzo proszę o pomoc

W przypadku nieprzyjemnego zapachu i nieprawidłowej wydzieliny z pochwy konieczna jest wizyta u ginekologa w celu wykonania posiewu i określenia z jakim typem infekcji mamy do czynienia. Sama nadżerka nie może być powodem takich dolegliwości.