Zapytaj lekarza

7 4 0 , 9 2 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Nieprzyjemny zapach z miejsc intymnych

Witam. Od pewnego czasu niepokoje się o zdrowie. Chodzi o nieprzyjemny zapach z miejsc intymnych. Myję się codziennie. Tamte okolice mydłem szarym. Ginekolog Nie stwierdził zadnej infekcji. Wystarczy ze pochodzę dzień w jednych spodniach to już przechodzą tym zapachem. Sprawia mi to dyskomfort. Wstydzę się tego. Niewiem co by mogło pomóc.jest to dla mnie bardzo uciążliwe. Plyny typu intima itp. Tylko pogarszają sytuację. Proszę o radę.
KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu

Suplementy diety w menopauzie

Menopauza to jeden z najtrudniejszych okresów w życiu kobiety. Jak sobie radzić w tym czasie? Na pewno warto zmienić tryb życia, a przede wszystkim dietę. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o suplementach diety w menopauzie.

Nieprzyjemny zapach jest prawdopodobnie spowodowany infekcją pochwy- bacterial vaginosis. Należy zgłosić się do lekarza- najlepiej innego niż dotychczas- i podjąć stosowne leczenie.

Doświadczona specjalistka w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Specjalizuje się w leczeniu nietrzymania moczu i atrofii pochwy. Wykładowca Laser and Health Academy.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy