Nieprzyjemny zapach z pochwy po stosunku z partnerem

Czy to normalne że po stosunku z partnerem wydziela się dziwny zapach z pochwy? Nie jest on jakiś bardzo intensywny ani "rybi" tylko pachnie inaczej niż normalnie. (dodam że staramy się o dziecko i dręczy mnie także to że tak długo nic się nie dzieje)

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udac się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie mozna coś więcej powiedzieć.