Nieprzyjemny zapach z pochwy pomimo higieny

Witam. Mam bardzo duży problem po mimo ze się podmywam co dziennie mam bardzo nie przyjemny zapach z pochwy i to mnie bardzo krepuje przy stosunkach z narzeczonym nawet jak mnie dotyka. Błagam pomóżcie mi z tym walczyć z góry bardzo dziękuję i Pozdrawiam

Witam. Objawy najprawdopodobniej spowodowane są przewlekłym stanem zapalnym toczącym się w obrębie dróg rodnych - proszę bezwzględnie zgłosić się do ginekologa który wdroży odpowiednie leczenie.