Nieregularne miesiączki i twardy brzuch po pierwszym stosunku seksualnym

od momentu pierwszego stosunku plciowego okres mam drugi raz przyspieszony o tydzien co to moze wskazywac? czuje ze moj brzuch ciagle jest twardy
ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Zaburzenia miesiączkowania mogą mieć wiele przyczyn. W młodym wieku zwykle są to zaburzenia hormonalne. W przypadku stosunku bez zabezpieczenia należy wykluczyć ciążę. Jeśli sytuacja nie unormuje się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.