Nieregularne stosowanie plastrów antykoncepcyjnych

witam. zaczełam plastry evra stosować w maju jako terapię hormonalną (z pozytywnym skutkiem) nie antykoncepcję (to swoją drogą). Zapomniałam w połowie lipca odkleić plaster ok 10 -11 dni potem następny mi się odkleił, a potem było krwawienie. Zaczęcie normalnego cyklu, jednak życie spowodowane stresami powodowało że nie zawsze w ten sam dzień był przyklejany plaster i znowu historia się powtórzyła.pytanie moje : czy można zajść w ciąże przy takim bałaganie? jakie są szanse?

Aleksander Ropielewski

Jest to możliwe, jednak nie ma badań podających konkretnie jakie jest ryzyko zajścia w ciążę w takiej sytuacji.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski