Nieskuteczne starania o ciążę i brak okresu

witam miałam miesiaczke 29 kwietnia i do tej pory nie mam i staram sie o dziecko czy to może być powód dla którego nie mogę zajsc w ciaze z pierwsza ciaze szybko nam się udało a tu nic i nie wiem dlaczego nie mam mięsiaczki. prosze o odpowiedz

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Brak okresu może być objawem nieprawidłowości, które są przyczyną niepowodzeń w staraniu o ciążę. Wskazana jest wizyta u specjalisty ginekologa, który pokieruje procesem diagnostycznym.