Niestabilność kręgów C3/C4

Witam, mam 18 lat. Jestem wysoki (186cm), ale wagę mam prawidłową. Ostatnio lekarz stwierdził, że mam niestabilność kręgów C3/C4. Od pewnego czasu ponownie mam bóle głowy w okolicy ciemieniowej, gorzej widze, ciągle jestem zmęczony i mam trudności w skupianiu się. Czy mój defekt można zlikwidować bezpowrotnie, czy bede miał problemy do końca życia? Na razie biorę leki przeciwbólowe jednak wiem, że jest to jedynie uśmierzanie bólu a nie likwidacja przyczyny. Co robi się w takich przypadkach ?

Trochę za mało danych. Czy określenie "niestabilność kręgów C3/C4" było wydane po obejrzeniu zdjęć czynnościowych kręgosłupa? Jeżeli nie, to trzeba by takie wykonać. Wtedy do ortopedy. Za ból głowy może być rzeczywiście odpowiedzialny kręgosłup szyjny. Trzeba jednak wykluczyć inne przyczyny. Niestety nie można pomóc zaocznie, bo zbyt wiele niejasności.