Niesymetryczne źrenice i bolesność oka przy poruszaniu

Od kilku dni boli mnie prawe oko. Ból nasila się przy poruszaniu okiem. Mam również niesymetryczne źrenice. W bolacym oku jest większa. Wcześniej tak nie było. Ból promieniuje do skroni i szczęki. Pojawiają się także zawroty głowy i drżenie nóg. Rok temu miałam robiony RM głowy i wszystko było ok. Czy możliwe żeby przez rok urósł jakiś guz? Czy takie objawy może dawać guz?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, proszę niezwłocznie udać się do okulisty, który wykona odpowiednie badanie i zleci dalsze postępowanie terapeutyczne. Pozdrawiam