Niewielkie zagęszczenie miąższu płucnego

powyzej gornego bieguna wneki lewej niewielkie zageszczenie miazszu plucnego wielkosci 13/9mm o niiejednoznaczym charkterze (zmieana zapalna swoista?) w skazana konsultcja pulmonologiczana to moie winik co to jest

To jakieś niewielkie ognisko zapalne w miąższu płuca lewego (bardzo niewielkie) podejrzane o być może tło gruźlicze (zapalenie swoiste). Trzeba w tej sprawie skonsultować się jednak z pulmonologiem, który zapewne po wykonaniu odpowiednich badań wykluczy lub potwierdzi przypuszczenie radiologa.