Nieznacznie zwężenie szpary stawowej w stawie kolanowym

Nieznacznie zwężenie szpary stawowej w stawie kolanowym prawym. Obszar sklerotyczny w kosci piszczelowej lewej.Co ten wynik może oznaczać. Tak bola mnie kolana ze postanowilem pójsc zeby zrobić USG kolana .I wyszlo ze w prawym kolanie jest obrzeg. A RTG nic za bardzo nie widac.Dostałem skierowanie na ultradzwieki i magnetronik .Ale zabiegi mam dopiero polowie marca.Cieplo i nie pomaga.Próbowałem termofonem .a zimnem jest tak ze jak trzymam lod to jest w miare ale po godzinei to samo.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę zastosować zalecone zabiegi. Jeśli dolegliwości ulegną znacznemu nasileniu przed rozpoczęciem zabiegów to konieczna będzie wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.