Niska baza bazocytów u 7-latki

Witam Przedstawiam wyniki badań mojej 7 letniej córki. Niepokoją mnie % neutrocytów 61,9, % limfocytów 28,5 oraz neutrocyty pałeczkowate 1 neutrocyty segmentowe 61. Co to może oznaczać. Pozostałe wyniki są w normie. Bardzo niska jest tez baza bazocytów 0,030. Dziękuje i proszę o odpowiedż

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Zasadniczo powinno się interpretować pełny wynik badania w oparciu o cały obraz kliniczny. Tego typu nieprawidłowości mogą być spowodowane infekcją bakteryjną. Proszę udać się z dzieckiem do specjalisty pediatry, który wdroży odpowiednie postępowanie.