Niski EOS oraz podwyższony kwas moczowy i białko

zrobilam komplet badan przed MRI i okazalo sie ze bole glowy mialy zwiazek z przepuklina i mielopatia szyjna. Neurolog jednak powiedzial ze musze sie szybko udac do dobrego internisty. Mianowicie mam bardzo za niskie EOS, podwyzszony kwas moczowy i bialko, zas CK mam ponad 3 razy wiecej niz powinnam. Prosze o pomoc. Czekam na zmiane lekarza tak wiec chwile to potrwa zanim bede miala konsultacje. dziekuje!

Witam!
Niestety Pani pytanie zawiera zbyt mało danych, żeby można było udzielić porady na ten temat. Jeśli ma Pani problem z dostaniem się do internisty, proszę udać się do lekarza rodzinnego z kompletem badań - bez przejrzenia kompletnych wyników, badania pacjenta i zebrania dokładnego wywiadu nie da się udzielić porady. Być może wizyta w podstawowej opiece zdrowotnej pozwoli na szybszą ocenę, co może być przyczyną nieprawidłowych wyników.