Niski potas i magnez w 4. miesiącu ciąży

Jestem w 4miesiacu ciazy. Trafilam do szpitala z tachikardia. wyszedlza niski magnez i potas. potas 3,40 magnez1,70. po trzech dobach i 3 kroplowkachpotaswyniosl 3,90 a magnez 1,90. wtedy zostalam wypisana ze szpitala. lekarz zaleci branie asmag i kalipoz 3razy na dobe. po tyg od wyjscia ze szpitala i braniu tab magnez utrzymuje siena poziomie 2,30 a potas niestety spadl do 3.56 Prosze o podanie jakie moga byc tego przyczyny.. dlaczego potas spadl po mimo przyjmowania kalipoz 3razy na dobe?
KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu

Poród u kobiet zainfekowanych wirusem opryszczki

Informację na temat przyczyn hipokaliemii, hipomagnezemii powinna Pani uzyskać w szpitalu, od lekarza prowadzącego-mają dostęp do Pani dokumentacji medyczno/ciążowej.

Specjalista w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Posiada wieloletnie doświadczenie w diagnozowaniu i leczeniu najczęstszych chorób ginekologicznych.
0

Przyczyny zaburzeń elektrolitowych mogą być różne- można je ustalić mając dokumentację pacjentki, zbierając wywiad oraz ewentualnie wykonując dodatkowe badania.

Doświadczona specjalistka w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Specjalizuje się w leczeniu nietrzymania moczu i atrofii pochwy. Wykładowca Laser and Health Academy.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty