Niski poziom przeciwciał po szczepieniu

witam! moja 8-letnia córka po 3-kr. szczepieniu przeciw wzw ma poziom przeciwciał 6mIU/ml. dlaczego tak mało? czy może mieć jakąś inną chorobę? czy zdrowy człowiek może tak słabo odpowiedzieć? ja mam hbs -.głowa mi pęka. ja jej niczym nie zaraziłam.ze służby zdrowia prawie nie korzysta(szczepienia, 3 wizyty stomatologiczne w moim gabinecie). już mi nawet hiv chodzi po głowie. wszystko moczę,sterylizyję,chyba nic,co niszczy odporność nie przeniosłam?a,miała wyjmowany 1zł na laryng..jak to możliw?

Szanowna Pani,
niektóre osoby gorzej odpowiadają na szczepienia (chłopcy, po podaniu szczepionki w nieodpowiednie miejsce np. w pośladek, w trakcie leczenia immunosupresyjnego itd)
Czasem po prostu należy podać podwójną dawkę szczepionki lub kolejny raz ją powtórzyć. To nie jest szkodliwe a może pomóc.
z poważaniem,
J.Zachwieja