Niskie dolne ciśnienie i ból serca

Witam to pytanie dotyczy mojej mamy ma artymię, skoki ciśnienia przyjmuję leki amlozek 5 mg axtil 10mg betaloc zok 25 preductal 35mg polocard 150mg martwi mnie ciśnienie ponieważ dolne ma zawsze 60 natomiast górne 120, 140 gdzy ma dolne 60 narzeka na bóle serca proszę o pomoc pozdrawiam!

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane wartości ciśnienia są prawidłowe. Ze względu jednak na bóle w okolicy przedsercowej Pani mama powinna skonsultować się ze specjalistą kardiologiem.