Nowotwór o czwartym stopniu zaawansowania

Dzien Dobry.Nowotwor o 4stopniu zaawansowania. W 2009 usunieto lewa nerka z sklenektomia.W czerwca 2014 usunieto przezut raka nerki z obu pluc.Wynik Pet marzec 2014:Guz nerki prawej sr.16mm i SUV 8.1.Okoloaortalnie,tuz ponizej t.krezkowej gornej masa wezlowa o wym,13*28*14mm iSUV12.2. Pojedyncze wezly chlonne przy naczyniach biodrowych wspolnych lewych oraz zewnetrznych obustronnie7mm i SUV3.2 do 4.9. Prosze o POMOC,jaka metoda zniszczyc,zneutraulizowac rozwoj raka,przesiewy.Co ma sens-pr.lekowy

Program lekowy jest w Pani sytuacji jedyna szansą, a dodatkowo jest już istotny fakt, że walczy Pani juz 5 lat, co świadczy, że ten rak nie jest tak bardzo dynamiczny i warto walczyc dalej