Nudności i obolałe piersi a możliwość ciąży

Witam. Ostatni raz wspolzylam 21 sierpnia 2 tygodnie po distalam okres- nie bylo to plamienie. Jednakze teraz spoznia mu sie okres mam obolale piersi czemu towarzysza nudnosci... Bardzo sie boje ze niestety jestem.. Prosze o odp czy jest to mozliwe, czy moze moja wyobraznia poszla za daleko? Z gory bardzo dziekuje za odp. Pozdrawiam marta

Dlaczego tak często na tym forum padają podobne pytania? Czy drogie Panie zapominacie o podstawowym narzędziu diagnostycznym dostepnym w każdej aptece jakim jest test ciążowy z moczu? Proszę takowy wykonać. odpowiedź wprost na Pani pytanie - to oczywiście , że jest to mozliwe. W życiu właściwie wiekszość rzeczy jest mozliwa, ale zdarza się z mniejszym lub większym prawdopodobieństwem. Niemożliwe jest parę rzeczy, ale na pewno nie to że mloda zdrowa kobieta zajdzie w ciążę, kiedy uprawia seks.