Nudności, wymioty a ciąża

dzien dobry mam takie pytanie czy moge byc w ciąży i który to może byc tydzien otóż 27.10.2015 miałam ostatnią miesiączkę 2.011.2015 współżyłam ok 6 dni dostałam nudności i wymioty trwają one cały czas do tego doszły zaparcia nigdy nie lubiłam mleka a teraz mnie naszło co mam do tego wstręt strasznie też mam obolałe piersi nie da się ich dotknąć następną miesiączkę mam za 2 tygodnie może wypadac na 25.011 2015

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję wykonać badanie beta hcg i koniecznie udać się do lekarza ginekologa.