Nudności, zawroty głowy oraz zaczerwienione oczy

Witam od jakiegoś czasu a mianowicie od 3 miesięcy mam dziwne nudności od żołądka, lekkie zawroty głowi, oraz mam zaczerwienione oczy nie wiem czy te zawroty są od oczu ale tak myśle, najbardziej uporczywe jest to że jak siedze przy komputerze lub telewizji i są szybkie ruchy na ekranie to te nudności są silniejsze prosze o porade ponieważ trwa to już długo ;3

Należy iść do lekarza zbadać oczy, być może ma Pan wadę wzroku np. astygmatyzm,lub nigdy nie wybadaną nadwzroczność.Jeżeli nie bolą uszy i Pan dobrze słyszy oraz nie miał Pan infekcji wirusowej przed tymi dolegliwościami np. grypy to raczej nie jest to zap. błędnika.Pozdrawiam