O czym mogą świadczyć nadmiernie wypadające włosy, problemy z koncentracją oraz zmęczenie?

Mam 22 lata problemy z nadmiernie wypadającymi włosami, problemy z koncentracją, strasznie szybko się mecze, ciągle chce mi się spać, nie mogę się na niczym skupić. Proszę o interpretacje wyników, nie wiem czy mam powtórzyć badania i dopiero iść do lekarza. Moje wyniki: tsh 4,636 norma 0,38-5,33 ft3 5,61 norma 3,84-5,99 ft4 11,34 norma 7,85-14,41

TSH dość wysokie, powinno oscylować w okolicy 2,5-3,5 Może być to powód objawów opisanych powyżej. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.