O czym mogą świadczyć takie wyniki morfologii i moczu?

Witam serdecznie. Dwa miesiące temu robilam badania i z nieprawidłowych wyników wyszły mi: Płytki krwi - 478 norma do 400 OB - 26 norma do 15 CRP - 23 norma do 6 Limfocyty 20 norma 25-40 Wbc 10,2 norma 4-10 Reszta badań wraz z moczem była ok. Po dwóch miesiącach powtórzyłam badania i oto moje wyniki: Plt 464 norma 150 - 400 Granulocyty paleczkowate 6 norma 3-5 OB 24 norma do 15 CRP 27 norma do 6 Komentarz: pojedyncze limficyty pobudzone. O czym mogą świadczyć takie wyniki? Dwa miesiące temu równiez dowiedzialam się, ze choruje na hashimoto, leczę się już u endokrynologa. Czy jest się czym martwić?

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Interpretacja takich wyników powinna odbywać się w oparciu o stan kliniczny Pacjenta, dlatego w takim wypadku niezbędna jest wizyta u lekarza np. lekarza rodzinnego. On będzie mógł zebrać z Panią pełen wywiad i odnaleźć prawdopodobną przyczynę nieprawidłowych wyników.