O czym może świadczyć ból jajnika w ciąży?

Witam jestem na samym poczatku ciazy 4 tydzien i boli mnie prawy jajnik nie jest to bol ciagly pojawia sie co jakis czas rok temu poronilam gdy bylam w 4 tyg boje sie ze teraz tez moge wizyte u ginekologa mam dopiero za 11 dni czy mam sie martwic??? Z gory dziekuje za odpowiedź Pozdrawiam

Musi Pani czekać, nic więcej nie możemy zaproponować. 4 tygodnie ciązy to bardzo wczesny etap, praktycznie dopiero co ciążę Pani potwierdziła w badaniu betahcg. Jeżeli pojawiłoby się plamienie/krwawienie, można udać się na SOR ginekologiczny. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż oczekiwany czas udzielenia odpowiedzi ze strony portalu.