O czym może świadczyć mój wynik USG tarczycy?

Witam bardzo proszę o interpretację wyniku USG tarczycy: cieśń:4 mm. Objętość tarczycy:25,4 mm. Kilka zmian ogniskowych- niejednorodnych o mieszanej echogennosci lito plynowych. Największy o mieszanym unaczynieniu ok 28*19*38 mm. Tarczyca o nieco niejednorodnej zachowanej echogennosci miąższu o prawidłowym unaczynieniu. Czy to może być rak? Czy kwalifikuję się do usunięcia?

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana wizyta u endokrynologa i Ew decyzja o biopsji po niej dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne