O czym może świadczyć nawracający nalot na języku?

Witam serdecznie. Od okolo 2 lat mam zolty nalot na jezyku, ktory znywam skrobaczka codziennie wieczorem . Rano jest dobrze ale juz po poludniu zaczyna mi żółknąć. Nie mam zadnych innych objawow. Na wlasną reke robilam morfologie, cukier, tsh, alat, aspat, ob i coś tam od trzustki. Wyszly dobrze. Pije dwie kawy dziennie i nie pale- mam 37 lat. Prosze mi napisać czy mam cos z tym robic typu inne badania czy dać sobie spokoj. Kiedys piłam wiecej kawy i mialam ładny język.. Po tym wszystkim co czytam w Internecie aż mam dreszcze ze moze to wrzidy żoładka czy problemy z wątroba . Proszę o radę co robic bo przyznam ze wctej chwili bardzo sie boje , poniewaz nalot mi wraca. Dodam ze mam problem z zatokami- nie idczuwam bólu ale z badań tk wyszlo przewlekłe zapalenie. Lecze je huz 3 miesiac a nalot dalej jest. Prosze o pomoc

Jesteś zdrowa tylko masz nerwicę. Kolor języków bywa różny, żółty , różowy , czerwony, czarny , brązowy , biały to taka ich uroda. Odczep się od swojego języka. TK zatok pokaż mi ponieważ radiolodzy opisują czasami różne rzeczy, których tak na prawdę nie ma. Sami my, chirurdzy głowy i szyi opisujemy sobie TK.