O czym może świadczyć żółta skóra i oczy?
Witam mam 31 lat, bilibiuryna na wynikach wyszła mi 9,8. Skierowano mnie do szpitala. Wykonano badania usg jamy brzusznej, gastroskopie, tomograf jamy brzusznej, badania z krwi - i nic. Wszystko dobrze. Zadnych niepokojących zmian. Lekarz ordynator mówi że żadna choroba nie pasuje mu do moich objawów. Zapomniałam dodac że nie odczuwam żadnego bólu. Dobrze sie czuję. Jedynie strasznie jestem żółta skóra i oczy. Nikt nic nie wie.

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu i przeanalizowaniu wszystkich dotychczasowych wynikach będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.