O czym świadczą atypowe limfocyty w morfologii krwi?

Proszę o komentarz do wyników. Martwi mnie obecność limfocytów atypowych, czuję się słaba.Usg jamy brzusznej ok, usg węzłów chłonnych szyi wykazało węzły powiększone, ale bez cech patologicznych.Leuk 4,1K/µl;Ery 4,09;Hemoglobina12,5; Hematokryt37,5 MCV92,0;MCH30,6;MCHC33,3;RDW12,8;Płytki krwi264 ;PCT0,23%;PDW13,5%MPV8,8;Mikro rozmaz(Gran. obojętn.o jądrze pałeczkowatym 2 %;Gran.obojętn. o jądrze podzielonym ↓34%;Granulocyty zasadochłonne1%;Limfocyty ↑54%;Monocyty7%; Limfocyty atypowe 2%

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki proszę koniecznie zgłosić się do lekarza zlecającego powyzsze badanie