O czym świadczą podwyższone globuliny beta 1 i 2?

Bardzo prosze o interpretacje wyników badań TP - białko całkowite - 6,9 /dl Elktroferaza białek w surowicy Albuminy - 51,7 % Globulina alfa 1 - 2,9 % Globulina alfa 2 - 13,2% Globulina beta 1 - 13% Globulina beta 2 - 11,80 % Globulina gamma - 7,4 % TP - 6,89 g/dl A/G - 1,07 Albuminy - 3,56 g/dl Globulna alfa 1 - 0,20 g/dl Globulina alfa 2 - 0,91 g/dl Globulina beta 1 - 0,90 g/dl Globulina beta 2 - 0,81 g/dl Globulina gamma - 0,51 g/dl O czy świadczą podwyższone globuliny beta 1 i 2

Lek. Tomasz Budlewski

Nalezy zapoznać się z całym wynikiem i obrazem wykresu . Jakie normy białka całkowitego ? Wskazana wizyta u lekarza zlecającego powyzsze badanie