O czym świadczą różowe upławy?

Witam, Przeważnie mam nie reguralne miesiączki, tak jest i tym razem. (byłam z tym u lekarza i wszystko jest w porządku) Okres spóźnia mi się już ponad 30 dni. Dziś zaobserwowałam różowe upławy o czym to może świadczyć? Jeśli chodzi o stosunki to za każdym razem się zabespieczaliśmy.... Bardzo proszę o poradę.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane, różowo podbarwione upławy to najpewniej rozpoczynająca się miesiączka. Jeśli jednak ma Pani tak nieregularne cykle, zdecydowanie wskazana jest dokładniejsza diagnostyka hormonalna.