O czym świadczą zawroty głowy, szum w uszach i omdlenia?

Witam, mam chyba poważny problem i zaczęłam się martwić. Wczoraj, gdy w nocy wstałam do łazienki nagle zaczęło mnie mdlić i zalał mnie pot, oczywiście zawroty głowy, odruch wymioty, a co gorsze szum w uszach, dezorientacja i dosłownie nic nie widziałam. Jakbym na chwilę oslepła, miałam otwarte oczy a widziałam ciemność. Istotne może być to że jestem przeziębiona, mało jem a ostatnio miałam dużo stresu. Tyle że to nie jest pierwszy raz. To już 3. Dwa poprzednie miały miejsce w maju 2016.

Dzień dobry. Warto skonsultować się z lekarzem celem wykonania podstawowych badań. Być może cierpi Pani na niedobór witamin, potrzebnych minerałów lub zaburzenia hormonalne. Jeżeli wyniki będą poprawne, zachęcam do skorzystania z konsultacji psychologicznej celem przyjrzenia się ewentualnym przyczynom w tym zakresie np. zbytnie obciążenie stresem, niekonstruktywne sposoby radzenia sobie z nim itp. Pozdrawiam.

http://progress.warszawa.pl/