O czym świadczą zmęczenie, bóle brzucha i klatki piersiowej?

Od dwóch lat objawy zmęczenia, bezsenność, brak sił, notoryczne infekcje, bóle gardła, zatok. Bóle brzucha, bóle kłujące klatki piersiowej, bóle mięśni. Permanenty katar, ból gardła. Każdy lekarz przepisuje antybiotyk, larygonolog Metronizadol, drugi lekarz Duomox. Ciągłe zajady, grzybica jamy ustnej. Do tego doszedł od 3 tygodni światłowstręt. Jestem już po 4 szpitalach, wszyscy mówią że wszystko jest ok. Wyniki krwi zawsze ok, niedawno dostałem ataku bólu w brzuchu i atak zatok, WBC 19.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego po przeanalizowaniu dotychczasowej diagnostyki będzie można coś więcej powiedzieć